menu
               Często się mówi, że ”reklama jest dźwignią handlu”, dzisiejsza rzeczywistość oferuje wiele produktów i usług. By zwrócić na siebie uwagę należy oprócz wysokiej jakości zapewnić odpowiednią formę promocji.   W tym celu proponujemy nasze usługi w zakresie kreowania wizerunku i zwróceniu uwagi potencjalnych klientów na towary oferowane na rynku. Wykonujemy wszelkiego rodzaju szyldy, znaki, tablice informacyjne. W dzisiejszych czasach firmy i instytucje często biorą udział w różnego rodzaju targach i wystawach. Chcielibyśmy Państwu zaoferować profesjonalne systemy wystawiennicze w formie roll-upów, X-banerów, ścianek pop-up i wiele innych. Oferujemy również projekty oraz wykonanie wizytówek, ulotek, plakatów, wzorników, katalogów, etykiet, dyplomów, teczek ofertowych, kalendarzy, banerów, flag, kubków, odzieży reklamowej, gadżetów reklamowych, reklamy na pojazdach, witrynach, projekty na billboardy, strony www, tablice reklamowe, szyldy, znaki, tabliczki, litery 3D, prezentacje, wizualizacje, kasetony, pylony i wiele innych.


         Zajmujemy się profesjonalnym projektowaniem graficznym dla różnych branż. Staramy się oferować naszym klientom ciekawe i nowatorskie pomysły na dane produkty bądź usługi, dbając o estetykę jak i o siłę komercyjną.
          To najpowszechniejsza forma promocji, mająca na celu zapamiętanie nas przez klienta poprzez wręczenie mu prezentu w postaci drobnego upominku. Posiadamy wiedzę i doświadczenie dzięki którym możemy zaoferować świetne produkty w rozsądnych cenach, ze znakowaniem (nadruk, grawer, haft, tłoczenie) na najwyższym poziomie. Z taką samą starannością realizujemy niewielkie zlecenia startujących w biznesie firm jak i  korporacji, urzędów czy instytucji.
         Jeżeli pragniesz zmienić wygląd swojego pokoju, salonu lub innego pomieszczenia i nadać mu indywidualny charakter to idealnym rozwiązaniem jest fototapeta. Na fototapecie możesz umieścić dowolne zdjęcie lub grafikę, która odmieni Twoje dotychczasowe pomieszczenie.
      Szkło daje nowoczesny wygląd każdej przestrzeni w której zostaje zastosowane. Szklane ściany, drzwi, stoły oraz inne elementy dekoracyjne odświeżą wygląd Twojej firmy, kuchni, łazienki, a także każdego innego pomieszczenia.
portfolio portfolio
o_nas o_nas
strony_www strony_www
fotografia fotografia
kontakt kontakt
zaufali_nam zaufali_nam
facebook facebook
Copyright © FENIX Studio Reklamy & Fotografii