menu
               Często się mówi, że ”reklama jest dźwignią handlu”, dzisiejsza rzeczywistość oferuje wiele produktów i usług. By zwrócić na siebie uwagę należy oprócz wysokiej jakości zapewnić odpowiednią formę promocji.   W tym celu proponujemy nasze usługi w zakresie kreowania wizerunku i zwróceniu uwagi potencjalnych klientów na towary oferowane na rynku. Wykonujemy wszelkiego rodzaju szyldy, znaki, tablice informacyjne. W dzisiejszych czasach firmy i instytucje często biorą udział w różnego rodzaju targach i wystawach. Chcielibyśmy Państwu zaoferować profesjonalne systemy wystawiennicze w formie roll-upów, X-banerów, ścianek pop-up i wiele innych. Oferujemy również projekty oraz wykonanie wizytówek, ulotek, plakatów, wzorników, katalogów, etykiet, dyplomów, teczek ofertowych, kalendarzy, banerów, flag, kubków, odzieży reklamowej, gadżetów reklamowych, reklamy na pojazdach, witrynach, projekty na billboardy, strony www, tablice reklamowe, szyldy, znaki, tabliczki, litery 3D, prezentacje, wizualizacje, kasetony, pylony i wiele innych.


      Oferujemy państwu całą gamę produktów poligraficznych począwszy od projektu do gotowego wyrobu. Wykonujemy: wizytówki, ulotki, plakaty, teczki, notesy, biuwary, paiery firmowe, kalendarze, katalogi, foldery, gazetki, naklejki, koperty, zaproszenia, pocztówki i wiele innych.
          Reklama wewnętrzna jest elementem oznakowania        i promocji firmy w przestrzeni wewnątrz biurowej, centrach handlowych. Są to m.in. oznakowania wewnątrz budynków, tablice i tabliczki informacyjne, kierunkowe, reklamy świetlne wewnętrzne, roll-upy, x-banery, ścianki pop-up, potykacze oraz wiele innych.
               Reklama zewnętrzna jest istotnym elementem identyfikacji wizualnej każdej firmy, dzięki której każde przedsiębiorstwo ma szansę zaistnieć na rynku i być zauważoną przez potencjalnych klientów. Do reklamy zewnętrznej zaliczamy m.in.: szyldy, banery, kasetony, potykacze, litery przestrzenne i wiele innych.
             Oklejanie pojazdów jest jedną z głównych metod docierania do potencjalnych odbiorców, dzięki takiej formie reklamy możemy dotrzeć do znacznie szerszej liczby klientów niż w przypadku ulotek, czy też plakatów. Auto poruszając się zwraca na siebie uwagę, a dzięki temu każdy potencjalny nabywca może znaleźć namiary na Państwa firmę.
portfolio portfolio
o_nas o_nas
strony_www strony_www
fotografia fotografia
kontakt kontakt
zaufali_nam zaufali_nam
facebook facebook
Copyright © FENIX Studio Reklamy & Fotografii